Oferta artystycznej fotografii ślubnej
Kontakt

 

Joanna Dębniak

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 504 779 955

 

 

Cena za fotoreportaż ślubny w 2014 roku

już od 999 zł

Zapytaj o ofertę!

 

W portfolio jest ponad 350 fotografii o tematyce ślubnej. Jest ich aż 20090523180400DSC 93824tyle po to, aby można było poznać mój styl oraz technikę fotografowania, które wypracowałam zajmując się wyłącznie fotografią ślubną. Jeśli przypadły Państwu do gustu moje prace i odkryli Państwo ich oryginalność, magiczną moc, nutkę romantyzmu oraz naturalność, polecam i zachęcam do skorzystania z mojej propozycji wykonania zdjęć ślubnych.

 

Oferuję wykonanie:

* Fotograficznej sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska to spontaniczna sesja, gdzie "podglądam" zakochanych ludzi utrwalając romantyczne chwile. Sesja taka realizowana jest najczęściej w miejscach, które mają szczególne znaczenie dla zakochanych. Podczas wykonywania zdjęć możemy się lepiej poznać, a narzeczeni mają okazję przyzwyczaić się do mojej obecności jako fotografa, który będzie im towarzyszył w dniu uroczystości.


* Fotoreportażu z dnia uroczystości.

Fotoreportaż to zdjęcia wykonane w dniu uroczystości, które opowiadają historię niezapomnianego dnia ślubu.
Często Pary przyznają, że nie odczuli, wykonywania zdjęć w danym momencie, ponieważ nie zauważyli mnie obok siebie:), a ja z uśmiechem odpowiadam, że właśnie o to tu chodzi, by być bacznym obserwatorem, realizować swój plan oraz inwencję twórczą, nie zakłócając uroczystości swoją obecnością.


* Artystycznej sesji plenerowej.

Sesję plenerową wykonuję zarówno w dniu uroczystości (jeśli czas i pogoda pozwalają) jak i w innym dniu. Na zdjęciach ukazuję emocje jakie towarzyszą Młodej Parze podczas przebywania razem. Dużą wagę przywiązuję do fotografowania Pani Młodej i eksponowania na zdjęciach jej pięknej sukni ślubnej.
Zdjęcia w plenerze cechuje różnorodność miejsc oraz formy: począwszy od zdjęć statycznych do bardzo dynamicznych czasem z małym przerywnikiem na kawę i odpoczynek :-) Ilość miejsc i czas realizacji sesji plenerowej nie wpływają na cenę. Mamy zatem do dyspozycji cały dzień bez presji czasu :-)


* Próbnej sesji fotograficznej Pani Młodej.

Próbna sesja przeznaczona jest wyłącznie dla Pani Młodej. Zachęcam do jej wykonania w dniu kiedy Pani Młoda wykonuje próbny makijaż oraz próbną fryzurę. Może wtedy również przymierzyć suknię jak i upewnić się czy wszystkie elementy stroju do siebie pasują i czy wyglądają tak jak to sobie wymarzyła :)

Co Państwo otrzymują?

* Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia :)

- w tradycyjnym albumie lub w postaci ekskluzywnego fotoalbumu o grubych kartach , gdzie całość strony wypełnia projekt bazujący na Państwa zdjęciach - popularnie nazywany "fotoksiążką". Każda strona fotoalbumu jest autorskim projektem, a więc jest niepowtarzalna i pozbawiona szablonowego podejścia.

- w postaci elektronicznej w wysokiej rozdzielczości

- w postaci galerii na stronie internetowej, którą możecie się podzielić się z rodziną, znajomymi na całym świecie.


* Więcej czasu podczas sesji plenerowej w inny dzień

Sesje plenerowe w inny dzień wykonywane są bez ograniczeń czasowych. Nie czując presji czasu kończymy gdy zrealizujemy wszystkie wspólne fotograficzne plany. Możemy sobie nawet zrobić przerwę na kawę :-)


* Bardzo atrakcyjny zakres czasowy wykonywania zdjęć w dniu ślubu

Zdjęcia wykonywane są od godziny i miejsca, które Państwo wskażą, aż do tzw. oczepin. Ilość miejsc i zakres czasowy nie wpływa na cenę !


Jeśli zechcieliby Państwo poznać szczegóły mojej oferty zapraszam do przesłania zapytania poprzez email. Po otrzymaniu informacji związanych z uroczystością (daty, miejsca ceremonii oraz zabawy weselnej), przesyłam odpowiedź w czasie nie dłuższym niż 8 godzin.

 kalendarzv2 150

 

 

Wszystkie zajęte terminy aktualizowane są na bieżąco.